Prekių nėra
MDRZX110APB.CE7 3
| Specialios funkcijos | DRIVER UNIT: 30 mm dynamic – Dome type |
| Mikrofonas | Taip |
| Dažnių diapazonas | 12–22000 Hz |
| Kabelio ilgis | 1.2 m |
| Jungties tipas | 3.5 mm |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.131 kg |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MDR-ZX110APB.CE7 |
| Belaidis ryšys | No |
| Dėvėjimo būdas | Headband/On-Ear |
| USB krovimo prievadas | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.0010773 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.079 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 200 mm |
| Gross width master carton | 140 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Net weight master carton | 0.84 kg |
| Paper/Pasteboard | 19.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Palette Qty | 1604 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 133 mm |
| Producer | Sony |