Prekių nėra
195398 3
| Mikrofonas | No |
| Dažnių diapazonas | 10-25.000 Hz |
| Varža | 35 Ω |
| Ausinių jautrumas | 99 dB |
| Jungties tipas | Wired |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.58 kg |
| Gross weight | 0.74 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | •Full-size, over-ear Studio headphones •D-profile with memory foam cushions •Koss SLX40 Elements tuned for studio reference •Detachable cord with dual choice entry •Fold flat for portability •Carrying case |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Pro4S |
| Gamintojo prekės serija | Headphones |
| Belaidis ryšys | No |
| Dėvėjimo būdas | On-Ear |
| USB krovimo prievadas | No |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Belaidės | No |
| Packing quantity | 3 dalių |
| Volume (m3) | 0.0034545 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 267 mm |
| Gross width master carton | 205 mm |
| Gross height master carton | 255 mm |
| Net weight master carton | 2.22 kg |
| Tare weight master carton | 0.237 kg |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Palette Qty | 369 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 235 mm |
| Gross height (mm) | 245 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Producer | Koss |