Prekių nėra
S5CSW-M448 3
| Specialios funkcijos | Bluetooth Wireless Technology Rapid charge: 10 minutes 3 hours Durable Metal Headband Plush On-Ear Cushions Removable auxiliary cable Collapsible Design Microphone, Call, Track and Volume control |
| Svoris | 147 g |
| Mikrofonas | Taip |
| Dažnių diapazonas | 20-20.000 Hz |
| Varža | 30 Ω |
| Jungties tipas | Wireless/Wired |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.203 kg |
| Gross weight | 0.293 kg |
| Connection type | Bluetooth or Wired |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Cassette |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Headphones |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Akumuliatoriaus tarnavimo trukmė | Up to 22 h |
| Priedai pridėti | Backup AUX Cable USB Charging Cable User Guide 2 Year Warranty Guide |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium Polymer |
| Dėvėjimo būdas | On-Ear |
| Tvarkyklės įtaisas | 4 cm |
| USB krovimo prievadas | Taip |
| Garso slėgio lygis (maks.) | 120-126 dB |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Belaidės | Taip |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Volume (m3) | 0.00314925 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross width master carton | 203 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Net weight master carton | 1.172 kg |
| Tare weight master carton | 0.3 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 392 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Producer | Skullcandy |