Prekių nėra
S6EVW-N744 3
| Specialios funkcijos | Crusher - Adjustable Sensory Bass Personal sound customization through the Skullcandy app Integrated tile search technology Call, track and volume controls Quick charge: 10 minutes 4 hours Foldable |
| Svoris | 275 g |
| Mikrofonas | Taip |
| Dažnių diapazonas | 20-20000 Hz |
| Varža | 33 Ω |
| Suderinamumas | iOS / Android |
| Jungties tipas | Wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.34 kg |
| Gross weight | 0.49 kg |
| Connection type | Bluetooth/Wired |
| Gaminio spalva | Chill Grey |
| Kitos savybės | Works with Siri / Google Assistant |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Crusher Evo |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Headphones |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Akumuliatoriaus tarnavimo trukmė | Up to 40 h |
| Integruotas akumuliatorius | Taip |
| Priedai pridėti | Micro-USB to USB Charging Cable, Removable 3.5mm AUX cable, Travel Bag, User Guide |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium Polymer |
| Dėvėjimo būdas | Over-ear |
| Tvarkyklės įtaisas | 4 cm |
| USB krovimo prievadas | Taip |
| Garso slėgio lygis (maks.) | 95-100 dB |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Belaidės | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Palette Qty | 255 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 201.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 187.00 mm |
| Producer | Skullcandy |