Prekių nėra
AMV-LAV-Z6 3
| Spalva | Black |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.03 kg |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AMV-LAV-Z6 |
| Gamintojo prekės serija | Microphone only, charge case not included |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Palette Qty | 4402 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 101.00 mm |
| Gross height (mm) | 51.00 mm |
| Gross width (mm) | 76.20 mm |
| Producer | Shure |