Prekių nėra
| Spalva | Pink |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.04 kg |
| Gross weight | 0.108 kg |
| Kitos savybės | 10 minutes of charging equals 3 hours of music listening Dynamic 10 mm speaker |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Redmi Buds 6 Play |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| USB prievadas | USB-C |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.068 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 7042 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Producer | Xiaomi |