Prekių nėra
RZ04-04960100-R3M1 3
| Spalva | Black |
| Rūšis | Wireless |
| Jungties tipas | USB Type-A |
| Tipas | Over-ear |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.5 kg |
| Gross weight | 0.6 kg |
| Kitos savybės | Tri-mode Connectivity Noise-isolating earcups with ultra‑soft memory foam THX spatial audio Triforce titanium 50 mm drivers |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BlackShark V2 HyperSpeed |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Headset |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Volume (m3) | 0.00617848 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Palette Qty | 100 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 238 mm |
| Gross width (mm) | 118 mm |
| ANC | No |
| Producer | Razer |