Prekių nėra
1001619 3
| Dažnių diapazonas | 5-35k Hz |
| Varža | 48 Ω |
| Jungties tipas | 3.5 mm and adapter 6.35 mm |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.37 kg |
| Gross weight | 0.86 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DJ 300 PRO X |
| Gamintojo prekės serija | Professional 2-in-1 DJ Headphones |
| Belaidis ryšys | No |
| Dėvėjimo būdas | On-Ear |
| USB krovimo prievadas | No |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | No |
| Belaidės | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 327.00 g |
| Plastic (No PET) | 160.00 g |
| Palette Qty | 168.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| Producer | Beyerdynamic |