Prekių nėra
RZ04-03241200-R3M1 3
| Mikrofonas | Taip |
| Dažnių diapazonas | 12-28k Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Kabelio ilgis | 1.3 m |
| Jungties tipas | Wired |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.26 kg |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Gaminio spalva | Quartz |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BlackShark V2 X (Xbox Licensed) |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Headset |
| Belaidis ryšys | No |
| Dėvėjimo būdas | Over-ear |
| USB krovimo prievadas | No |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Taip |
| Belaidės | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.015 kg |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| PET | 100.00 g |
| Palette Qty | 200 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 521.00 mm |
| Gross height (mm) | 532.00 mm |
| Gross width (mm) | 212.00 mm |
| Producer | Razer |