Prekių nėra
PM190050A4 3
| Raiška | 2880 dpi |
| Tipas | Matte Photo Paper |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.631 kg |
| Gross weight | 0.654 kg |
| Dydis | A4 |
| Pakuotės tipas | 50 sheets |
| Dydžio formatas | A4 |
| Density | 190 g/m² |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000945 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Palette Qty | 1529 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Producer | ColorWay |