Prekių nėra
PTW120005A4 3
| Tipas | Photo Paper T-shirt transfer (white) |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.089 kg |
| Gross weight | 0.112 kg |
| Gamintojo prekės serija | ART |
| Dydis | A4 |
| Pakuotės tipas | 5 sheets |
| Dydžio formatas | A4 |
| Density | 120 g/m² |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0001729 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Palette Qty | 4997 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 247 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross width (mm) | 2 mm |
| Producer | ColorWay |