Prekių nėra
PG200020A4 3
| Tipas | High Glossy Photo Paper |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.287 kg |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Dydis | A4 |
| Pakuotės tipas | 20 sheets |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | 5 - 25 °C |
| Density | 200 g/m² |
| Apdailos tipas | Gloss |
| Lakštų pakete | 20 |
| Spausdinamo ruošinio svoris | 220 g/m² |
| Popieriaus lapo dydis | A4 |
| Medijos dydis (1 skaidrė) | A4 |
| Spausdinamo ruošinio blizgesio lygis | 80 |
| Spausdinamo ruošinio storis | 280 µm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0005642 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Palette Qty | 3063 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 8 mm |
| Gross height (mm) | 325 mm |
| Gross width (mm) | 217 mm |
| Producer | ColorWay |