Prekių nėra
ECS1250_ARLS_102_UBU_3YPSNO 3
| Procesorius | Intel Core Ultra 7 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Korpuso tipas | Slim |
| Tipas | Desktop |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 4.75 kg |
| Gross weight | 5.69 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ECS1250 |
| Gamintojo prekės serija | Dell |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Linux |
| Optinio įrenginio tipas | No Optical Drive |
| Procesoriaus modelis | 265 |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Laikmena | SSD |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics |
| Procesoriaus branduoliai | 20 |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Priedai pridėti | Dell Pro Keyboard and Mouse - KM5221W - US |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.94 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 942.00 g |
| Palette Qty | 23.00 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 396.00 mm |
| Gross width (mm) | 494.00 mm |
| Producer | Dell |