Prekių nėra
F0J2002GNT 3
| Ekrano įstrižainė | 27 col. |
| Procesorius | Inte Core Ultra 7 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekranas | 2560 x 1440 pikseliai |
| Galingumas | 135 W |
| Korpuso tipas | AIO |
| Tipas | Desktop |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 9.4 kg |
| Gross weight | 14.28 kg |
| Gaminio spalva | Luna Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 27IAH10 |
| Gamintojo prekės serija | Yoga |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Procesoriaus modelis | 255H |
| Atminties taktinis dažnis | 7467 MHz |
| Vidinės atminties tipas | Soldered LPDDR5x |
| HD tipas | QHD |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| Laikmena | SSD |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc 140T GPU |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Priedai pridėti | Euterpe Wireless Keyboard & Mouse |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 5.1 MHz |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.140007456 m³ |
| Tare weight (kg) | 4.88 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 4000 g |
| Plastic (No PET) | 880 g |
| Palette Qty | 21 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 668 mm |
| Gross height (mm) | 284 mm |
| Gross width (mm) | 738 mm |
| Producer | Lenovo |