Prekių nėra
1029321192/1 3
| Procesorius | Intel Core Ultra 7 |
| Klaviatūros kalba | No keyboard |
| Korpuso tipas | Tower |
| Tipas | Desktop |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 13.40 kg |
| Gross weight | 17.23 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Aurora ACT1250 |
| Gamintojo prekės serija | Alienware |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Procesoriaus modelis | 265F |
| Atminties taktinis dažnis | 5200 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 20 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Stacionaraus disko talpa | 2000 GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 16 GB |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 3.83 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 3326.00 g |
| Plastic (No PET) | 502.00 g |
| Palette Qty | 45 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Producer | Dell |