Prekių nėra
MAG INF E1 14NVL5-104EU 3
| Procesorius | Intel Core 5 |
| Klaviatūros kalba | No keyboard |
| Procesoriaus dažnis | 2.5 GHz |
| Galingumas | 500W W |
| Korpuso tipas | Tower |
| Tipas | Desktop |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 7.59 kg |
| Gross weight | 8.59 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 14NVL5-104EU |
| Gamintojo prekės serija | MAG Infinite E1 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Optinio įrenginio tipas | No Optical Drive |
| Procesoriaus modelis | 14400F |
| Atminties lizdai | 2 |
| Vidinės atminties tipas | UDIMM DDR5 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Laikmena | SSD |
| Laikmenos talpa | 1000 GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 4.7 MHz |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 81 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Producer | MSI |