Prekių nėra
F0HR00C7LT 3
| Ekrano įstrižainė | 23.8 col. |
| Procesorius | AMD RYZEN 5 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Korpuso tipas | AIO |
| Tipas | Desktop |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 6.00 kg |
| Gross weight | 8.50 kg |
| Gaminio spalva | Luna Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 24ARR9 |
| Gamintojo prekės serija | IdeaCentre |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Optinio įrenginio tipas | No Optical Drive |
| Procesoriaus modelis | 7535HS |
| Atminties lizdai | 2 |
| Vidinės atminties tipas | SODIMM DDR5 |
| HD tipas | FHD |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 39 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 540.00 mm |
| Gross height (mm) | 431.00 mm |
| Gross width (mm) | 192.00 mm |
| Producer | Lenovo |