Prekių nėra
EC24250_RPLU-R_006 3
| Ekrano įstrižainė | 23.8 col. |
| Procesorius | Intel Core i5 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Korpuso tipas | AIO |
| Tipas | Desktop |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 21.02 kg |
| Gross weight | 21.99 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EC24250 |
| Gamintojo prekės serija | 24 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Procesoriaus modelis | i5-1334U |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| HD tipas | FHD |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Laikmena | SSD |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Priedai pridėti | Dell Pro Keyboard and Mouse - KM5221W - US International (QWERTY) - White |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.97 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 974.00 g |
| Palette Qty | 20 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 515.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross width (mm) | 768.00 mm |
| Producer | Dell |