Prekių nėra
90YJ005HPL 3
| Procesorius | AMD RYZEN 5 |
| Klaviatūros kalba | No keyboard |
| Korpuso tipas | Tower |
| Tipas | Desktop |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 15.00 kg |
| Gross weight | 18.00 kg |
| Gaminio spalva | Eclipse Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T5 30AGB10 |
| Gamintojo prekės serija | Legion |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Optinio įrenginio tipas | No Optical Drive |
| Procesoriaus modelis | 7600 |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Vidinės atminties tipas | UDIMM DDR5 |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11be |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Laikmenos talpa | 1000 GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Procesoriaus laikrodžio greičio padidinimas | 5.1 MHz |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Palette Qty | 20 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 414.00 mm |
| Gross width (mm) | 211.00 mm |
| Producer | Lenovo- |