Prekių nėra
30HH0011MH 3
| Procesorius | AMD Ryzen Threadripper PRO |
| Klaviatūros kalba | English |
| Korpuso tipas | Tower |
| Tipas | Desktop |
| Warranty | Premier |
| Net weight | 22.70 kg |
| Gross weight | 25.20 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 175 x 508 x 434.4 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P8 |
| Gamintojo prekės serija | ThinkStation |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| I/O prievadai | Rear Ports: 1x USB-C (USB 20Gbps/USB 3.2 Gen 2x2), data transfer only 2x USB-A (Hi-Speed USB/USB 2.0) 3x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2) 1x Ethernet (10GbE RJ-45) 1x Ethernet (GbE RJ-45) 1x line-in (3.5mm) 1x line-out (3.5mm) |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Optinio įrenginio tipas | No Optical Drive |
| Procesoriaus modelis | 7945WX |
| Atminties taktinis dažnis | 4800 MHz |
| Vidinės atminties tipas | RDIMM DDR5 |
| Belaidis ryšys | No |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 12 |
| Laikmenos talpa | 1000 GB |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 4x16 GB |
| Priedai pridėti | USB Traditional Keyboard, Black, English (EU) USB Calliope Mouse, Black |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Palette Qty | 40 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 434.40 mm |
| Gross width (mm) | 508.00 mm |
| Producer | Lenovo |