Prekių nėra
C11CH43402 3
| Neto svoris | 6.40 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Maksimali Raiška | 1200 x 2400 tašk./col. |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Bruto svoris | 6.80 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EcoTank M2170 |
| Gamintojo prekės serija | 3 in 1 printer |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Eterneto vietinis tinklas | Taip |
| Gaminio tipas | All-in-One |
| Funkcijos | Print, Scan, Copy |
| Spausdinimas | Mono |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) viensp. | 20 atv./per min. |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Standartinė išvesties talpa | 100 lapai |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Nuskaitymas | Mono |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Kopijavimas | Mono |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.066748 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| PET | 23.00 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 440 mm |
| Gross height (mm) | 410 mm |
| Gross width (mm) | 370 mm |