Prekių nėra
C11CJ18402 3
| Neto svoris | 5.00 kg |
| Sąsaja | USB, WiFi, Wi-Fi Direct |
| Garantija | 24 mėn. |
| Maksimali Raiška | Up to 1200 x 600 tašk./col. |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Bruto svoris | 5.40 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EcoTank M2120 |
| Gamintojo prekės serija | Multifunction compact printer |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Eterneto vietinis tinklas | No |
| Funkcijos | Print, Scan, Copy |
| Spausdinimas | Mono |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) viensp. | 15 pages/min Monochrome atv./per min. |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Standartinė išvesties talpa | 30 lapai |
| Spausdinimo spalvos | Black and White |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Nuskaitymas | Colour |
| Maksimali nuskaitymo raiška | 1200 x 2400 tašk./col. |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | No |
| Kopijavimas | Taip |
| Spausdinimas ant DVD/CD diskų | NO |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04552625 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 370.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 430 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Gross width (mm) | 385 mm |