Prekių nėra
MFCL3760CDWRE1 3
| Neto svoris | 20.20 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 36 mėn. |
| Maksimali Raiška | 600 x 600 tašk./col. |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Bruto svoris | 23.40 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 410x444x401 mm |
| Kitos savybės | Mobile Printing - Mobile Connect, Brother Print Service Plugin, AirPrint, Mopria |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MFC-L3760CDW |
| Gamintojo prekės serija | Multifunction printer |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Eterneto vietinis tinklas | Taip |
| Gaminio tipas | All-in-One |
| Funkcijos | Print, Scan, Copy, Fax |
| Įrenginio jungtis | Hi-Speed USB 2.0 |
| Spausdinimas | Colour |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) viensp. | 26 atv./per min. |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Standartinė išvesties talpa | 150 lapai |
| Faksogramos siuntimas | Taip |
| Nuskaitymas | Colour |
| Standartinė įvesties galia | 250 lapai |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Kopijavimas | Colour |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) spalvotai | 26 atv./per min. |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Plastikas (be PET) | 400.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.07 m³ |
| Taros svoris (kg) | 3.20 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:4:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 444.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 410.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 401.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 2800.00 g |
| Integruota baterija | No |