Prekių nėra
MFCJ6959DWRE1 3
| Ekrano tipas | 8.8cm colour LCD touchscreen |
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 27.50 kg |
| Gross weight | 31.30 kg |
| Kitos savybės | Large format printing: Automatically cut roll paper to any length between 210.0mm and 2700.0mm. Wired and wireless connectivity. Print speed up to 30 ipm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MFC-J6959DW |
| Gamintojo prekės serija | Long Format Colour Printer |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Eterneto vietinis tinklas | No |
| Gaminio tipas | All-in-One |
| Funkcijos | Print, Copy, Scan, Fax |
| Spausdinimas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A3 |
| Faksogramos siuntimas | Taip |
| Nuskaitymas | Colour |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Kopijavimas | Colour |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.22 m³ |
| Tare weight (kg) | 3.80 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Palette Qty | 4 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 561.00 mm |
| Gross height (mm) | 563.00 mm |
| Gross width (mm) | 681.00 mm |