Prekių nėra
MFCL8340CDWRE1 3
| Ekrano tipas | LED |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Maksimali Raiška | 600 x 600 tašk./col. |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 21.40 kg |
| Gross weight | 24.60 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 410x462x401 mm |
| Kitos savybės | Mobile Printing - Mobile Connect, Brother Print Service Plugin, AirPrint, Mopria Web Connect (Connect with 3rd party services ) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MFC-L8340CDW |
| Gamintojo prekės serija | All-in-one LED Printer with Wireless |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Eterneto vietinis tinklas | No |
| Funkcijos | Print, Scan, Copy, Fax |
| Įrenginio jungtis | Wireless |
| Spausdinimas | Colour |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) viensp. | 30 atv./per min. |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Standartinė išvesties talpa | 150 lapai |
| Faksogramos siuntimas | Taip |
| Nuskaitymas | Mono |
| Standartinė įvesties galia | 250 lapai |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Kopijavimas | Colour |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) spalvotai | 30 atv./per min. |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Tare weight (kg) | 3.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 2800.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Palette Qty | 11 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 462.00 mm |
| Gross height (mm) | 401.00 mm |
| Gross width (mm) | 410.00 mm |
| Producer | Brother |