Prekių nėra
MFCL6910DNRE1 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 19.8 kg |
| Gross weight | 23.7 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.21417312 m³ |
| Tare weight (kg) | 3.9 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 3100 g |
| Plastic (No PET) | 800 g |
| Palette Qty | 4 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 588 mm |
| Gross height (mm) | 628 mm |
| Gross width (mm) | 580 mm |
| Producer | Brother |