Prekių nėra
5074C036 3
| Maksimali Raiška | 4800 x 1200 tašk./col. |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 5.80 kg |
| Gross weight | 6.60 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PIXMA TR4755i |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Gaminio tipas | Multifuncion printer |
| Maksimali įvesties galia | 100 lapai |
| Spausdinimas | Colour |
| Modemo greitis | 34 Kbit/s |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4/Legal |
| Faksogramos siuntimas | Taip |
| Nuskaitymas | Colour |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Abipusis spausdinimas | Taip |
| Daugiadunkcių dėklų ruošinių tipai | Envelopes, plain paper, labels, greeting cards, photo paper, glossy photo paper, matte photo paper, high resolution paper, luster paper, semi-gloss photo paper, coloured paper, magnetic photo paper, restickable photo paper |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 650.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 295.00 mm |
| Gross height (mm) | 189.00 mm |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Producer | Canon |