Prekių nėra
6671C006 3
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 4.00 kg |
| Gross weight | 4.80 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PIXMA TS3750I |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Gaminio tipas | Multicunction Printer |
| Spausdinimas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Nuskaitymas | Colour |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 650.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 327.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Producer | Canon |