Prekių nėra
C11CL43403 3
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 6.00 kg |
| Gross weight | 7.00 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EcoTank L6370 |
| Gamintojo prekės serija | Multifunctional printer |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Spausdinimas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Nuskaitymas | Colour |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.26 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 3 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 650.00 mm |
| Gross height (mm) | 641.00 mm |
| Gross width (mm) | 621.00 mm |
| Producer | Epson |