Prekių nėra
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 20.20 kg |
| Gross weight | 24.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.17 m³ |
| Tare weight (kg) | 4.60 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 3680.00 g |
| Plastic (No PET) | 920.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 681.00 mm |
| Gross height (mm) | 434.00 mm |
| Gross width (mm) | 576.00 mm |
| Producer | Brother |