Prekių nėra
HLL9430CDNRE1SO 3
| Ekrano įstrižainė | 8.76 cm |
| Ekrano tipas | LCD |
| Sąsaja | USB, Wired (GigE) connectivity and Wi-Fi DirectTM (optional 2.4/5GHz Wi-Fi module) |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 28.80 kg |
| Gross weight | 34.05 kg |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Kitos savybės | Integrated NFC reader |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HL-L9430CDN |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Eterneto vietinis tinklas | Taip |
| Gaminio tipas | Color Laser Printer |
| Spausdinimo raiška (juodai, standartine kokybe) | 2400 x 600 DPI |
| Spausdinimas | Colour |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) viensp. | 40 atv./per min. |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) spalvotai | 40 atv./per min. |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.221420868 m³ |
| Tare weight (kg) | 5.25 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 250.00 g |
| Palette Qty | 4.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 628 mm |
| Gross height (mm) | 633 mm |
| Gross width (mm) | 557.00 mm |
| Producer | Brother |
| SALE OUT. | Y |