Prekių nėra
DCPT780DWRE1 3
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 7.90 kg |
| Gross weight | 9.30 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DCP-T780DW |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Printer with ADF |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Gaminio tipas | 3-in-1 |
| Spausdinimas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Nuskaitymas | Colour |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 1120.00 g |
| Plastic (No PET) | 280.00 g |
| Palette Qty | 16 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 456.00 mm |
| Gross width (mm) | 463.00 mm |
| Producer | Brother |