Prekių nėra
M6509NW 3
| Maksimali Raiška | 1200x1200 DPI |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 7.50 kg |
| Gross weight | 9.50 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 417 x 305 x 244 mm |
| Kitos savybės | Duplex Mode: Manual |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M6509NW |
| Gamintojo prekės serija | Multifunction printer |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Eterneto vietinis tinklas | Taip |
| Gaminio tipas | Laser Multifunction |
| Funkcijos | Print, Scan, Copy |
| Įrenginio jungtis | High-speed USB 2.0 Net: 10/100Base-TX WiFi: IEEE 802.11b/g/n |
| Suderinamos operacinės sistemos | Microsoft Windows Server2003/Server2008/Server2012/XP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10(32/64 Bit Mac OS 10.7-10.15 Linux: Ubuntu 12.04/14.04/16.04/18.04(ubuntu 12.04&14.04) |
| Spausdinimas | Mono |
| Ruošinio tipas | Plain, thick, transparency, cardstock, label, envelope, and thin |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) viensp. | 22 atv./per min. |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Standartinė išvesties talpa | 100 lapai |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Nuskaitymas | Colour |
| Standartinė įvesties galia | 150 lapai |
| Kopijavimas | 1 - 99 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Palette Qty | 35 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 355.00 mm |
| Gross height (mm) | 294.00 mm |
| Gross width (mm) | 467.00 mm |
| Producer | Pantum |