Prekių nėra
M7100DW 3
| Sąsaja | HI-Speed USB2.0 Net:IEEE 802.3 10/100Base-Tx WiFi: IEEE 802.11b/g/n |
| Maksimali Raiška | 1200x1200 DPI |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 11.6 kg |
| Gross weight | 13.6 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M7100DW |
| Gamintojo prekės serija | Multifunctional printer |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Eterneto vietinis tinklas | Taip |
| Funkcijos | Print, Scan, Copy |
| Spausdinimas | Mono |
| Ruošinio tipas | Plain, Thick, Thin, Transparency, Cardstock, Label |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) viensp. | 33 atv./per min. |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Kopijavimo greitis (normalios kokybės, juodas, A4) | 33 cpm |
| Standartinė išvesties talpa | 150 lapai |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Nuskaitymas | Colour |
| Standartinė įvesties galia | 250 lapai |
| Maksimali nuskaitymo raiška | 1200x2400 DPI |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Kopijavimas | 1 - 99 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.11125125 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Palette Qty | 16 dalių |
| Wooden | 1413.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 550 mm |
| Gross height (mm) | 465 mm |
| Gross width (mm) | 435 mm |
| Producer | Pantum |