Prekių nėra
MFCL2800DWRE1 3
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 11.60 kg |
| Gross weight | 14.1 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MFC-L2800DW |
| Gamintojo prekės serija | Multifunction printer |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Spausdinimas | Mono |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Faksogramos siuntimas | Taip |
| Nuskaitymas | Mono |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.13013924 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.5 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Palette Qty | 16 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 580 mm |
| Gross height (mm) | 434 mm |
| Gross width (mm) | 517 mm |
| Producer | Brother |