Prekių nėra
MFCL5710DWRE1 3
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 16.4 kg |
| Gross weight | 20 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MFC-L5710DW |
| Gamintojo prekės serija | Multifunctional printer |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Gaminio tipas | All-in-One |
| Spausdinimas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Faksogramos siuntimas | Taip |
| Nuskaitymas | Colour |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.15825474 m³ |
| Tare weight (kg) | 3.6 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 600 g |
| Palette Qty | 6 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 549 mm |
| Gross height (mm) | 580 mm |
| Gross width (mm) | 497 mm |
| Producer | Brother |