Prekių nėra
MFCL6710DWRE1 3
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 17.3 kg |
| Gross weight | 21.1 kg |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MFC-L6710DW |
| Gamintojo prekės serija | All-in-One |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Gaminio tipas | Multicunction Printer |
| Spausdinimas | Mono |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Faksogramos siuntimas | Taip |
| Nuskaitymas | Mono |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.20652408 m³ |
| Tare weight (kg) | 3.8 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 3100 g |
| Plastic (No PET) | 700 g |
| Palette Qty | 6 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 567 mm |
| Gross height (mm) | 628 mm |
| Gross width (mm) | 580 mm |
| Producer | Brother |