Prekių nėra
MFCJ6975DWRE1 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 23.50 kg |
| Gross weight | 28.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.21 m³ |
| Tare weight (kg) | 5.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 4240.00 g |
| Plastic (No PET) | 1060.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 616.00 mm |
| Gross height (mm) | 504.00 mm |
| Gross width (mm) | 681.00 mm |
| Producer | Brother |