Prekių nėra
MFCJ5340DWRE1SO 3
| Ekrano tipas | LCD |
| Sąsaja | USB |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Maksimali Raiška | 1200 x 4800 DPI |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Warranty | 33 mėn. |
| Net weight | 17.00 kg |
| Gross weight | 19.20 kg |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Matmenys (P x G x A) | 530 x 398 x 305 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MFC-J5340DW |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Eterneto vietinis tinklas | Taip |
| Gaminio tipas | 4-in-1 |
| Funkcijos | Print, Scan, Copy, Fax |
| Įrenginio jungtis | Ethernet, Wi-Fi, USB |
| Spausdinimas | Colour |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) viensp. | 28 atv./per min. |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A3 |
| Faksogramos siuntimas | Taip |
| Nuskaitymas | Colour |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Kopijavimas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.15 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 1760.00 g |
| Plastic (No PET) | 440.00 g |
| Palette Qty | 16.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 568.00 mm |
| Gross height (mm) | 419.00 mm |
| Gross width (mm) | 636.00 mm |
| Producer | Brother |