Prekių nėra
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 124.30 kg |
| Gross weight | 128.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.67 m³ |
| Tare weight (kg) | 4.3 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 3800 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Palette Qty | 1 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 764.00 mm |
| Gross height (mm) | 1218.00 mm |
| Gross width (mm) | 724.00 mm |
| Producer | Epson |