Prekių nėra
C11CJ93401 3
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 56.3 kg |
| Gross weight | 57.3 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce Enterprise AM-C400 |
| Gamintojo prekės serija | Multifunctional printers |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Spausdinimas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Faksogramos siuntimas | Taip |
| Nuskaitymas | Colour |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.42 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 2 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 910.00 mm |
| Gross width (mm) | 680.00 mm |
| Producer | Epson |