Prekių nėra
BHR9441GL 3
| Ekrano tipas | TFT |
| Ekranas | 172 x 320 pikseliai |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.027 kg |
| Gross weight | 0.127 kg |
| Gaminio spalva | Beige |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Smart Band 9 Active |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Akumuliatoriaus talpa | 300 mAh |
| Širdies ritmo monitorius | Taip |
| Akcelerometras | Taip |
| GPS (palydovinis) | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 7874 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Producer | Xiaomi |