Prekių nėra
BHR07PSGL 3
| Ekrano įstrižainė | 1.72” |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekranas | 212 x 520 pikseliai |
| Integruoti jutikliai | Accelerometer, Gyroscope, Electronic compass, PPG sensor |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.027 kg |
| Gross weight | 0.098 kg |
| Gaminio spalva | Glacier Silver |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Smart Band 10 |
| Atsparus vandeniui | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Akumuliatoriaus talpa | 233 mAh |
| Akumuliatoriaus eksploatavimo trukmė | Up to 21 dienos |
| Akumuliatoriaus tipas | LiPo |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.071 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.004 kg |
| Paper/Pasteboard | 31 g |
| Plastic (No PET) | 39 g |
| Palette Qty | 2824 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 24.00 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Package content | 1x Xiaomi Smart Band 10, 1x User guide, 1x Charging cable |
| Producer | Xiaomi |