Prekių nėra
BHR6923GLSO 3
| Spalva | Ivory |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Ekranas | 172 x 320 pikseliai |
| Warranty | 3 mėn. |
| Net weight | 0.15 kg |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Saleout | USED, MISSING CHARGER |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Smart Band 2 |
| Atsparus vandeniui | Taip |
| Gamintojo prekės serija | Redmi |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | iOS |
| Akumuliatoriaus eksploatavimo trukmė | Up to 14 dienos |
| Variklio vibravimas | Taip |
| Širdies ritmo monitorius | Taip |
| Gaminio tipas | Fitness tracker |
| Atsparumas vandeniui iki | 50 m |
| Apvado medžiaga | TPU |
| Riešo plotis | 135-215 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 4016.00 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 37.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Xiaomi |