Prekių nėra
FIXSPN-BK 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.01 kg |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Cadence/Speed Sensor Spin |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.002 kg |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Palette Qty | 34483 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 42.00 mm |
| Producer | Fixed |