Prekių nėra
2684 3
| Medžiaga | Glass |
| Surface | Oleophobic |
| Specialios funkcijos | Rounded edges |
| Neto svoris | 0.04 kg |
| Suderinamumas | Iphone 6/6s/7/8/SE (2020) |
| Garantija | 24 mėn. |
| Tipas | Clear Screen Protector |
| Bruto svoris | 0.06 kg |
| Gaminio spalva | Crystal Clear |
| Apsaugos funkcijos | Anti-bacterial anti-fingerprint full frame coverage 100% touch preservation shock-resistant scratch resistant |
| Dėklo tipas | Screen protector |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |