Prekių nėra
P2711 3
| Medžiaga | Glass |
| Surface | Anti-glare |
| Suderinamumas | For iPhone 12/12 Pro |
| Tipas | Privacy glass |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.052 kg |
| Gross weight | 0.072 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 6.1 col. |
| Apsaugos funkcijos | Shock-absorbing Reduces blue light Resistant to scratches and bacteria Privacy features protecting the content of the display |
| Kitos savybės | Case friendly |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00029484 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Palette Qty | 5861 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 108 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross width (mm) | 14 mm |
| Producer | PanzerGlass |