Prekių nėra
DN-170075 3
| Neto svoris | 10.11 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 11.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 5.53 kg |
| Paper/Pasteboard | 805.5 g |
| Plastic (No PET) | 89.50 g |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 442.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross width (mm) | 212.00 mm |