Prekių nėra
DN-170076 3
| Neto svoris | 10.61 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 11.50 kg |
| Kitos savybės | 2000 VA Line-Interactive UPS 230 VAC 50-60 Hz nominal output LCD display Noise level: Less than 40 dB Overload, Discharge and Overcharge protection |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Line-Interactive UPS DN-170076, 2000VA/1200W 12V/9Ah x2 battery, 4x CEE 7/7, USB, RS232, RJ45,LCD, Simulated sine wave, 198 x 158 x 380 mm, Weight: 10.5 kg |
| Gamintojo prekės serija | Line-Interactive UPS |
| Talpumas | 1200 W |
| Dydžio formatas | Wallmount |
| Kintamosios srovės lizdų kiekis | 4 |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Bangų forma | Simulated Sine Wave |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 5.83 kg |
| Paper/Pasteboard | 805.5 g |
| Plastic (No PET) | 89.50 g |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 442.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross width (mm) | 212.00 mm |