Prekių nėra
DN-170110 3
| Neto svoris | 4.95 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 5.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 2.79 kg |
| Paper/Pasteboard | 270.9 g |
| Plastic (No PET) | 30.10 g |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |